Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj życiu smaku, czyli najlepsze włoskie przyprawy

2018-02-22
Dodaj życiu smaku, czyli najlepsze włoskie przyprawy

Dobre przyprawy nadają potrawom smak, wyciągają z danych składników to, co najlepsze, budzą zmysły i sprawiają, że jedzenie i gotowanie stają się bardziej interesujące. To dzięki nim każdy posiłek zabierze Cię w pełną wspaniałych kulinarnych doznań podróż. Kto wie o gotowaniu wszystko? Włosi! Stąd powstała włoska marka La Drogheria 1880, która oferuje szeroką gamę wyrafinowanych produktów, które sprawią, że Twoje potrawy nabiorą nowego wymiaru.

Jak powstała wyjątkowa marka La Drogheria 1880?

Firma została założona w 1880 roku we Florencji i od tego czasu nieustannie działała w branży ziół i przypraw. Początkowo zajmowała się tylko importem przypraw z różnych regionów świata, a z czasem zaczęła je przetwarzać. W 1987 r. rodzina Carapelli-Barbagli (będąca producentem uznanej oliwy z oliwek Carapelli) przejęła kontrolę nad firmą. Przez długi czas działała ona pod nazwą Drogheria e Alimentari, którą w późniejszym czasie zmieniono na La Drogheria 1880. W 2015 roku firma dołączyła do grupy McCormick (światowy lider w dziedzinie ziół i przypraw). Wejście do nowej struktury pozwoliło jeszcze bardziej rozwinąć firmie działalność i zostać liderem rynku przypraw i aromatycznych ziół we Włoszech. W dniu dzisiejszym w uznawanym za najnowocześniejszy w Europie zakładzie o powierzchni 34000 m2 działa 18 linii produkcyjnych, a roczna produkcja sięga 90 milionów sztuk opakowań rocznie.

Włoska pasja trwająca ponad 140 lat 

Historia firmy, która trwa nieprzerwanie od 1880 roku, to świadectwo prawdziwej pasji i znajomości świata ziół i przypraw. Dzięki zaangażowaniu zespołu technologów, naukowców czy agronomów, może zaoferować kucharzom z całego świata, zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym pasjonatom wspaniałą gamę przypraw i ziół, które zmieniają oblicze ich potraw.

Właściciele La Drogheria 1880 są przekonani, że w celu uzyskania wysokiej jakości produktów proces kontroli musi rozpocząć się u źródła, czyli w miejscu uprawy i zakończyć się dopiero w momencie, gdy zioła i przyprawy pojawią się na półkach sklepowych. W tym celu ustalają plany uprawy, zarządzają wszystkimi etapami łańcucha dostaw i każdym etapem produkcji. 

Włoskie przyprawy La Drogheria 1880 w dwóch słowach? Tradycja i jakość!

La Drogheria 1880 przeprowadza każdego roku tysiące analiz swoich produktów: od testów na obecność zanieczyszczeń do badania walorów smakowych. Wszystko to w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów. Mottem przewodnim działania firmy jest głęboka wiara w sens ponoszenia nakładów na badania i rozwój oraz nieustanne poszukiwania rozwiązań wychodzącym naprzeciw potrzebom konsumentów.

Dzięki klarownej wizji menedżerskiej, właściwemu rozumieniu potrzeby inwestycji w najnowocześniejsze technologie sprawia, że La Drogheria 1880 jest dziś wzorcem połączenia tradycji z nowoczesną technologią i precyzyjnym marketingiem. Zarządzający firmą zawsze na pierwszym miejscu stawiają jakość produktów i zadowolenie najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z niezwykłymi produktami La Drogheria 1880 i wypróbowania ich w kuchni. Pragniemy, abyś przekonał się, że jakość potraw, nie tylko włoskich, nierozerwalnie związana jest z jakością stosowanych przypraw.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018

Polecane

pixel