Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozyskiwanie i wymiana punktów

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakupy produktów, wystawione opinie oraz za zapisanie się do newslettera. Od Ciebie zależy na co przeznaczysz swoje zebrane punkty.
 

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od wartości złożonego zamówienia. Każde wydane 10zł w naszym sklepie to 1 punkt. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zamówienie. W niektórych przypadkach ilość punktów za zakupiony towar może nieznacznie się różnić. Dokładna ilość punktów podana jest na karcie każdego towaru.

 

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów. Każda wystawiona opinia to 2 punkty.

 

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail. Zarejestrowany klient za subskrypcję do newslettera otrzyma jednorazowo 50 punktów.

 

Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na jednorazowy rabat. Za każde uzbierane 250 punktów przyznajemy 10% rabat do wybranego przez Ciebie zamówienia. Punkty wymienisz w koszyku zakupowym.

Ile mam punktów?
Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.

Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

Szczegółowe informacje o programie znajdziesz w regulaminie sklepu.

Przeczytaj regulamin sklepu

pixel