Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Makarony

( ilość produktów: 69 )

Makaron obok pizzy to jedno z najbardziej popularnych dań włoskich. Dobrej jakości pasta w połączeniu nawet z najprostszymi składnikami tworzy niesamowitą kompozycję, której smak przenosi nas do słonecznej Italii. Dlatego też, dobierając produkty do naszego asortymentu kierowaliśmy się w głównej mierze jakością produktu.

W swojej ofercie mamy makarony włoskie jednej z najpopularniejszych marek, jaką jest Barilla oraz mniej rozpoznawalne w Polsce, ale równie wysokiej jakości Luigi Tomadini, Sgambaro, czy Montegrappa. Oprócz klasycznego makaronu, posiadamy również pasty jajeczne, pełnoziarniste, makarony świeże, pierożki tortellini, a także coraz częściej poszukiwane makarony bezglutenowe.

Makaron włoski to składnik, którego możemy używać multifunkcyjnie. Z makaronu włoskiego powstają pyszne pasty, ale świetnie sprawdzi się on także jako dodatek do zup i sałatek.

Makaron włoski dzieli się na wiele typów - różni się wielkością, chropowatością i składem. Wszystko po to, aby jak najlepiej komponował się z danym rodzajem sosu i dodatkami. W wytwarzaniu makaronu włoskiego ważne są wszystkie etapy produkcji i detale. Na jakość produktu wpływa rodzaj użytej wody i matryc, jak i również sposób jego suszenia. Dlatego makarony z Włoch są tak pyszne i wyjątkowe w smaku, idealnie łącząc się z dodatkami swoją konsystencją.

Makaron włoski sprawdza się jako przystawka, obiad i kolacja. Wybierz swój ulubiony rodzaj i gotuj z przyjemnością makaron włoski, dobrany odpowiednio do pory dnia.

pixel