Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka

Koszty wysyłki

Korzystamy z usług sprawdzonych spedytorów. Bardzo ważna jest dla nas jakość opakowania, w którym wysyłamy Państwa towar. Każda przesyłka jest ubezpieczona i monitorowana do chwili dostawy zakupów do Państwa rąk.

Koszt dostawy pokrywa zamawiający i wynosi:

UPS:

  • 18PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)
  • 22PLN - przesyłka kurierska pobraniowa (płatność za pobraniem)

InPost kurier:

  • 16PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)
  • 19PLN - przesyłka kurierska pobraniowa (płatność za pobraniem)

Paczkomaty InPost:

  • 16PLN - przesyłka kurierska (po uiszczeniu wpłaty)

Dla każdego zamówienia powyżej 300 PLN nie zostaje naliczona opłata za wysyłkę kurierem.

Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Status przesyłki

Zaraz po odebraniu paczki przez kuriera, klient otrzymuje e-mail z naszego sklepu z informacją o wysyłce, a także numerem nadania. Aktualną lokalizację paczki można również znaleźć podając numer nadania w formularzu na stronie www kuriera. Formularz znajduje się na stronach:

UPS

Doręczenie przesyłki

Przesyłka dostarczana jest na podany w zamówieniu adres do wysyłki. Doręczenie następuje kolejnego dnia roboczego od momentu odebrania przesyłki przez kuriera z naszego sklepu. W przypadku nie zastania przez kuriera UPS odbiorcy pod wskazanym adresem odbioru następuje próba ponownego doręczenia przesyłki w terminie późniejszym lub przekazanie jej do pobliskiego UPS Access Point, skąd można osobiście odebrać przesyłkę. Informacje o zmianach statusu doręczenia odbiorca otrzymuje drogą mailową.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 664 131 704 lub poprzez e-mail: sklep@winotoskanii.pl

pixel